Activ Fikakowo

Studio rekreacyjne „Activ-Fikakowo” to profesjonalna siłownia, kompleksowo wyposażona w sprzęt aerobowo-siłowy. Oprócz stanowisk do ćwiczeń, gwarantujących efektywny i bezpieczny trening na wszystkie grupy mięśniowe, oferujemy również szeroką gamę zajęć aerobowych. Ponadto siłownia dysponuje wysokiej klasy maszynami maszynami typu "Hamer".

Podczas zajęć wykwalifikowana kadra służy poradami w zakresie treningu, rehabilitacji i prawidłowego odżywiania. Do Państwa dyspozycji oddajemy także saunę fińską umożliwiającą odnowę biologiczną po trudach treningu, gabinet fizjoterapii i rehabilitacji, nowoczesne solarium oraz pokój dla dzieci.

Celem naszej działalności jest popularyzacja zdrowego stylu życia oraz zachęcanie wszystkich do spędzania aktywnie czasu wolnego w miłym i bezpiecznym miejscu.

Zapraszamy firmy do skorzystania z promocyjnych cen na zajęcia w naszym klubie. Ceny można negocjować w zależności od ilości osób w grupie.

Posiadamy pokój zabaw dla dzieci ,gdzie można miło spędzić czas bawiąc się,rysując ,grając w gry ruchowe lub planszowe , oglądając bajki. Przyjmujemy dzieci powyżej 3-go roku życia.Liczba dzieci w pokoju zabaw ograniczona.W cały klubie oraz w pokoju dla dzieci obowiązuje zmiana obuwia na sportowe lub wygodne.

Partnerzy
Umów się na trening

Wybierz stronę